GESAL wśród tańczących z kręglami

Trzeci dzień rywalizacji 24.07.2017

Za nami kolejny poniedziałek, który obfitował w wiele emocji w związku z odbywającym się turniejem gry w kręgle   pt .”Gesal wśród tańczących z kręglami”, którego organizatorem jest Przedsiębiorstwo Wielobranżowe GESAL Eugeniusz Skoczyński przy współudziale Kręgielni Inowrocław.
Zgodnie z naszą zasadą tj. dobra zabawa i gra na luzie nagrody i wyróżnienia otrzymali ;
W drużynie Niebieskiej – Młodzieży nagroda powędrowała do uczestników ze Świetlicy Wiejskiej z Kruszy Podlotowej (Wojaki) za uzyskanie najwyższego wyniku, a wyróżnienie otrzymała opiekunka tejże grupy Pani Longina Zysk , która zawsze im towarzyszy podczas rozgrywek.
W drużynie Czerwonej – Dorosłych nagrodę przyznano zawodnikowi z najlepszym wynikiem, który uzyskał Pan Łukasz Wojdyła reprezentujący Starostwo Powiatowe , a wyróżnienia trafiły do Pani Sylwii Wawrzyniak reprezentująca Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie, która jako jedyna w tym dniu miała spódniczkę oraz zawodnikowi z „trochę gorszym wynikiem „ Panu Tomaszowi Jaskulskiemu reprezentującemu Zakład Karny w Inowrocławiu. Jak można zauważyć niespodzianki mogą trafić do każdego. Zachęcamy instytucje do ubierania swoich zawodników w koszulki firmowe , gdyż przewidujemy wyróżnienia za najlepsze stroje firmowe. W trakcie dzisiejszej imprezy kolejne dwa zespoły zaprezentowały się w koszulkach firmowych: Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska „ CUIAVIA „ Inowrocław oraz Zakład Energetyki Cieplnej sp. z o.o. Inowrocław. Serdeczne podziękowania kierujemy do publiczności za wierne kibicowanie drużynom i zachęcamy do udziału w kolejnych spotkaniach rozgrywek ligowych.