GESAL wśród tańczących z kręglami

Drugi dzień rywalizacji 17.07.2017

Dnia 17 lipca 2017 roku tj. w poniedziałek odbyły się drugie rozgrywki turnieju gry w kręgle pt. GESAL WŚRÓD TAŃCZĄCYCH Z KRĘGLAMI, którego organizatorem jest Przedsiębiorstwo Wielobranżowe GESAL Eugeniusz Skoczyński przy współudziale Kręgielni Inowrocław.
Wszystkich uczestników ponownie przywitał właściciel firmy GESAL Eugeniusz Skoczyński wraz z mistrzem bowlingu Emilem Polaniszem.
Panowie przypomnieli zasady gry i życzyli wszystkim uczestnikom udanej zabawy i jak najlepszych wyników.
Zauważyliśmy, że uczestnicy coraz bardziej angażują się w grę. Podczas turnieju w grupie młodzieży jak i dorosłych można było dostrzec ducha sportowej rywalizacji. Jesteśmy pod wrażeniem, że pomimo iż jest to dopiero drugie spotkanie u uczestników widać postępy w technice gry. Atmosfera tego dnia była bardzo przyjazna, wszyscy obecni czuli się komfortowo i z chęcią brali udział w rozgrywkach ligowych.
Rozdane zostały nagrody i upominki co spowodowało uśmiech na twarzach nagrodzonych i nie tylko.
W drużynie niebieskiej za najlepszy wynik wyróżniony został Kamil Jóśkiewicz reprezentujący Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 „CHEMIK”, najlepszym rodzeństwem biorącym udział w rozgrywkach okazali się Kinga i Wiktor Kujot z drużyny KSK NOTEĆ Inowrocław, a nagrodę pocieszenia otrzymał zawodnik reprezentujący Szymona Niedźwieckiego z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 „CHEMIK”.
Zgodnie z zasadą turnieju tj. dobra zabawa i gra na luzie w tym tygodniu wyróżnienia w drużynie czerwonej rozdane zostały w kategorii najwyższy i najniższy zawodnik z najlepszym wynikiem. Tak więc nagrody trafiły do rąk najniższego gracza Pana Przemysława Krokosa, który reprezentuje Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu, oraz najwyższego gracza Pana Pawła Karólewskiego, który reprezentuje Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 (Mechan) w Inowrocławiu. Wyróżniona została także drużyna Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. za najlepsze koszulki drużynowe.
Po drugich spotkaniu nastąpiły zmiany w tabeli klasyfikacji drużynowej, i tak w drużynie młodzieży Szkoła RZEMIOSŁA wywalczyła sobie awans z drugiego miejsca na pierwsze, ale także na pozostałych dwóch miejscach nastąpiły zmiany i obecnie są to drużyny Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 ”CHEMIK” oraz Banku Zachodniego WBK w Inowrocławiu. W drużynie dorosłych także jest sporo zmian tzn. rywalizację wygrała i w związku z tym uplasowała się na pierwszym miejscu drużyna Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji / ”BUSMAN” / i tym samym o kilka punktów wyprzedzają drużyny, które debiutują w pierwszej trójce, a są to Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 MECHAN oraz 2-3 Hufiec Pracy.