GESAL wśród tańczących z kręglami

Czwarty dzień rywalizacji 31.07.2017

W ostatni poniedziałek lipca 2017 roku minęła czwarta kolejka turnieju gry w kręgle pt.” Gesal wśród tańczących z kręglami”, którego organizatorem jest Przedsiębiorstwo Wielobranżowe GESAL Eugeniusz Skoczyński przy współudziale Kręgielni w Inowrocławiu.
Naszym celem jest dobra zabawa , a żeby rozluźnić rozgrywkę postanowiliśmy rozdać nagrody i niespodzianki. W drużynie Niebieskiej – młodzieży nagrody trafiły do uczestników z toru 5 i 6, którzy otrzymali najlepsze wyniki tj. Szymon Niedźwiecki z ZSP nr 1 (Chemik) oraz Cyprian Kaczorowski z Bank Zachodni WBK. Natomiast w drużynie Czerwonej – dorosłych niespodzianki trafiły do uczestników z największą ilością „strike” tj. Pani Iwony Sikorskiej z PCPR Drużyna „SOW-ieci” oraz do Pana Damiana Majdeckiego z OSM Cuiavia w Inowrocławiu .
Chcielibyśmy wspomnieć , że drużyna Niebieska jest już na półmetku swoich zmagań, które będą trwały do końca sierpnia, a drużyna Czerwona gra do końca września. Kierujemy również wyrazy uznania dla kibiców starszych i młodszych, którzy z zapałem dopingują swoich faworytów .