C.S.R aktualności

GESAL wśród … Festiwalu Zawodów w Akademii Szkolnictwa AS

W dniu 17 maja 2018 roku Akademia Szkolnictwa AS już po raz V zorganizowała festiwal zawodów opatrzony nazwą „Dobry zawód nie zawodzi”.
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Gesal otrzymało zaproszenie od Pani Dyrektor Haliny Pety do wzięcia udziału w festiwalu i przedstawienia zawodów, w których prowadzi praktyczną naukę. Podstawową ideą festiwalu jest zainteresowanie konkretnym zawodem młodzież i dzieci już od przedszkolaka oraz wsparcie młodych uczniów w wyborze dalszej ścieżki kształcenia.

Uczniowie, którzy odwiedzili nasze stoisko brali czynny udział w zorganizowanych przez naszą ekipę konkursach, które oczywiście związane były z tematyką zawodów instalacyjnych i budowlanych oraz z wykorzystaniem materiałów i urządzeń branżowych. Zwycięzcy poszczególnych konkursów, a także osoby, które angażowały się w przygotowane przez nas atrakcje otrzymały nagrody i upominki. A były to plecaki, power banki, słuchawki, torby z nadrukiem logo Przedsiębiorstwa Wielobranżowego GESAL.

Uczestnicy mogli również poczęstować się przepysznymi owocami. Uczniowie opuścili festiwal z wiedzą i umiejętnościami, które z pewnością okażą się być im przydatne, a może też i sprawią, że zdecydują się właśnie na te zawody w przyszłości.