C.S.R aktualności

GESAL wśród … VI Inowrocławskich Targów Edukacyjnych

W Hali Widowiskowo-Sportowej dnia 22 marca 2018 roku odbyły się VI Targi Edukacyjne. Celem imprezy jest przedstawienie przygotowanej na rok szkolny 2018/2019 przez szkoły i przedsiębiorców oferty edukacyjnej skierowanej do uczniów klas trzecich gimnazjów.

Inicjatywa ta ma na celu wskazanie szerokich możliwości i korzyści wynikających z podjęcia kształcenia zawodowego. Do udziału w targach zaproszono blisko 30 szkół z terenu miasta i z okolicznych gmin, a także inowrocławskich przedsiębiorców, którzy poinformowali o możliwościach odbywania praktyk i dalszego zatrudnienia w swoich zakładach.

Uroczystego otwarcia imprezy dokonał zastępca Prezydenta Inowrocławia Pan Wojciech Piniewski, któremu towarzyszyli przy tym m.in. naczelnik Wydziału Sportu i Oświaty Urzędu Miasta Inowrocławia Pani Magdalena Kaiser, wicestarosta Powiatu Inowrocławskiego Pani Mirosława Kucol, dyrektor OSiR Pani Wiesława Pawłowska, naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury, Sportu i Zdrowia Powiatu Inowrocławskiego Pan Robert Gołdecki, dyrektorzy szkół wystawienniczych, a także licznie zgromadzeni uczniowie.

Jak co roku Przedsiębiorstwo Wielobranżowe GESAL uczestniczyło w targach w celu przedstawienia młodzieży oferty. Dla zainteresowanych uczniów przedstawiciele naszego przedsiębiorstwa udzielali odpowiedzi na wszystkie pytania oraz zachęcali i przedstawiali korzyści jakie płyną z wyboru zawodu budowlanego i instalacyjnego.