C.S.R aktualności

GESAL wśród ZWYCIĘZCÓW SWOICH MARZEŃ w ZSP w Gniewkowie

W dniu 14 marca 2017 roku z inicjatywy Przedsiębiorstwa Wielobranżowego „ GESAL „ Eugeniusz Skoczyński przy współudziale Szkoły Zawodowej w Gniewkowie w jej gościnnych murach odbyło się oficjalne wręczenie nagród i wyróżnień dla uczestników ogłoszonego przez Przedsiębiorstwo „ GESAL „ konkursu plastycznego związanego z tematyką imprezy integracyjnej, która odbyła się w Warszawie w dniu 3 grudnia 2016 roku pod nazwą:

„GESAL WŚRÓD OLIMPIJCZYKÓW I STADIONU NARODOWEGO”

Zwycięzcami konkursu byli oczywiście uczniowie Szkoły Zawodowej w Gniewkowie w składzie Daria Gotowalska; Marika Gotowalska, Patrycja Czajkowska i Kacper Kalinowski.

Wyróżnienia otrzymali natomiast :

* uczniowie Szkoły Podstawowej w Szadłowicach,

* Przedstawiciele Ochotniczego Hufca Pracy z Inowrocławia.

Właściciel Przedsiębiorstwa Wielobranżowego GESAL Eugeniusz Skoczyński zwycięzcom oraz wyróżnionym wręczył nagrody.
Pani Dyrektor Szkoły Zawodowej w Gniewkowie Lida Stejter otrzymała natomiast Dyplom zwycięzcy, który będzie zdobił zasoby nagród szkoły.  

Podczas uroczystości, która opatrzona była nazwą ZWYCIĘZCY SWOICH MARZEŃ zaprezentowali się uczniowie Szkoły Zawodowej w Gniewkowie. Były to występy wokalne, sportowe, taneczne. Młodzież oprócz nauki zawodu ma także możliwość spełniania swoich marzeń poprzez  realizację i rozwój swoich talentów co zasługuje na pochwałę  i za to należą się im duże brawa, które oczywiście były gromkie podczas ich występów.

Na uroczystości nie zabrakło oczywiście wspaniałych gości, którym los młodzieży nie jest obojętny i byli to m.in.  Burmistrz Gniewkowa Pan Adam Roszak, zastępca Burmistrza Gniewkowa Pani Beata Kowalska, Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury, Sportu i Zdrowia z ramienia Starostwa Powiatowego Pan Robert Gołdecki.

Na zakończenie wszyscy zgromadzeni zaproszeni zostali na poczęstunek w ramach trwającego w Szkole Zawodowej  FESTIWALU ŻYWNOŚCI.

Pan Eugeniusz Skoczyński podziękował wszystkim za udział i zaangażowanie oraz zapowiedział, że współpraca Przedsiębiorstwa Wielobranżowego GESAL ze szkołą Zawodową w Gniewkowie jak i Gminą Gniewkowo na tym się nie kończy i już w planach ma następne przedsięwzięcia, które oczywiście będą kontynuacją akcji pod nazwą GESAL WŚRÓD…