Siódme spotkanie 28.08.2017r

Minęła siódma kolejka turnieju pt . Gesal wśród tańczących z kręglami , którego organizatorem jest Przedsiębiorstwo Wielobranżowe GESAL Eugeniusz Skoczyński  oraz  Kręgielnia w Inowrocławiu.

Drużyna Młodzieży – Niebieska ostatni raz w poniedziałkowych rozgrywkach stanęła na torach , ponieważ wakacje dobiegają końca. Młodzieży powracającej do szkoły życzymy jak najlepszych wyników  w nauce.

Podczas poniedziałkowych rozgrywek Kręgielnię w Inowrocławiu odwiedziła  Telewizja Miejska z Inowrocławia oraz Radio PIK ,  dla których  szef Firmy GESAL  Eugeniusz Skoczyński oraz Emil Polanisz Mistrz Polski w bowlingu udzielili wywiadów.

Organizatorzy ligi gry w kręgle na koniec rozgrywek drużyny młodzieży postanowili podziękować wyróżniających się opiekunów za to , że wytrwale do samego końca turnieju towarzyszyli swoim podopiecznym w poniedziałkowych rozgrywkach. Tymi osobami są Pani Longina Zysk- opiekunka drużyny ze Świetlicy Wiejskiej z Kruszy Podlotowej oraz Pan Sławomir Kliber opiekun drużyny PCPR  pn. „Sójki”.  Najlepsze wyniki w drużynie Niebieskiej  w ostatniej kolejce zdobyli  uczniowie ze Szkoły Rzemiosła tj. Mateusz Czochór , który zdobył 105 pkt i Mateusz Bednarski , który zdobył 102 pkt.

Najlepsze wyniki siódmego spotkania w drużynie Czerwonej – Dorosłych uzyskała drużyna MPK „Busman” zdobywając 258 pkt oraz drużyna PCPR „Pancerne Rowery” zdobywając 256 pkt. Dodatkowo nagrodzona została drużyna reprezentująca Zakład Karny za koszulki Tomasza Golloba,  z którym Firma Gesal  w 2016 roku miała spotkanie.

Przypominamy , że oficjalne wyniki obydwóch drużyn w miesiącu październiku 2017 roku , o czym będziemy informować.

Młodzież:

Dziewczęta         I miejsce Weronika Gotowała 372 pkt reprezentująca PCPR „ Sójki”

II miejsce Natasza Krzesińska 224 pkt reprezentująca PCPR Świnki Halinki

III miejsce Weronika Tarnowska 196 pkt reprezentująca  PCPR  Świnki Halinki

Chłopcy               I miejsce Mateusz Czochór 704 pkt reprezentujący SZKOŁĘ RZEMIOSŁA

II miejsce Szymon Niedźwiecki  693 pkt reprezentujący ZSP nr 1 (Chemik)

III miejsce Tomasz Kłos 664 pkt reprezentujący Świetlicę Wiejską z Kruszy Podlotowej (Wojaki)

1326 ZSP NR 1 ”CHEMIK”
1241 SZKOŁA RZEMIOSŁA
1135 BANK ZACHODNI WBK
1125 ŚWIETLICA KRUSZA PODLOTOWA
866 PCPR /”SÓJKI”/
865 SRODz „ZIELONA DOLINKA” ŁOJEWO
863 PCPR /”POGROMCY KRĘGLI”
841 PCPR /”MISTRZOWIE”/
692 KSK NOTEĆ INOWROCŁAW
573 JAWOR – SŁAWOMIR JAWORSKI
501 ITI POLAND
486 PCPR /”ŚWINKI HALINKI”/
368 ZAKŁAD ENERGETYKI CIEPLNEJ
102 OWDiR /”DRUŻYNA ORŁOWO”/
93 OWDiR /”DRUŻYNA RĄBIN”/

 

Dorosłych:

Kobiety:               I miejsce Ewa Kuchcik 516 pkt reprezentująca 2-3 HUFIEC PRACY w INOWROCŁAWIU

II miejsce Ilona Gołębiewska 500 pkt reprezentująca 2-3 HUFIEC PRACY w INOWROCŁAWIU

III miejsce Anita Gedowska 440 pkt reprezentująca PCPR „Rafaelki” z Inowrocławia

Mężczyźni:         I miejsce Damian Majdecki  1019 pkt reprezentujący OSM CUIAVIA w Inowrocławiu

II miejsce Adam Chruściński  892 pkt reprezentujący MPK Inowrocław drużyny / ”BUSMAN” /

III miejsce Przemysław Krokos   819 pkt reprezentujący PUP w Inowrocławiu

1702 MPK /”BUSMAN”/
1480  CUIAVIA OSM W INOWROCŁAWIU
1463 ZDP /”DZIURAWE PŁUGI”/
1438 ZSP NR 3 MECHAN
1402 ZAKŁAD ENERGETYKI CIEPLNEJ
1373 POWIATOWY URZĄD PRACY W INOWROCŁAWIU
1354 STAROSTWO POWIATOWE W INOWROCŁAWIU
1347 MPK /”OFFICE”/
1330 PCPR /”PANCERNE ROWERY”/
1299 PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI
1277 PCPR /”RAFAELKI”/
1262 INOFAMA S.A.
1259 STOWARZYSZENIE ZIELONA DOLINKA
1192 PCPR /”DRUŻYNA SOW-ieci”/
1089 /URZĄD GMINY/NOWA WIEŚ WIELKA
1016 2-3 HUFIEC PRACY
980 ZAKŁAD KARNY W INOWROCŁAWIU
971 ŚWIETLICA WIEJSKA ORŁOWO
875 JANIKOWO „KULTURKA”
818 PCPR /”DRUŻYNA ZAKRĘCONE BILE”/
760 SZKOŁA RZEMIOSŁA
586 GMINA /NOWA WIEŚ WIELKA/
551 GMINA GNIEWKOWO
154 ITI POLAND
142 JAWOR