Szósty dzień rywalizacji

Minęła szósta kolejka turnieju  pt. Gesal  wśród tańczących z kręglami , którego organizatorem jest Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Gesal Eugeniusz Skoczyński przy współudziale Kręgielni w Inowrocławiu.

W drużynie Niebieskiej- młodzieży wielkimi krokami zbliżamy się do finału  rozgrywek , gdyż wakacje dobiegają końca.

W przedostatnim spotkaniu młodzieży nagrodzeni zostali  najmłodsi obecni uczestnicy – dziewięciolatkowie z drużyny Jawor – Sławomir Jaworski tj. Mateusz Straszyński oraz Jakub Jaworski , a nagrody  wręczył Zastępca Wójta Gminy Inowrocławia Pan Marek Karólewski. W Drużynie Niebieskiej najlepszy wynik zdobyli uczniowie ze Szkoły Rzemiosła -220 pkt , a za nimi reprezentanci W.B.K. Bank Zachodni – 176 pkt . W Drużynie Czerwonej najlepszy wynik uzyskała drużyna PCPR Pancerne Rowery – 288 pkt , a na drugim miejscu OSM Cuiavia – 235 pkt.

Przypominamy , że młodzieżowe rozgrywki trwają do końca sierpnia , natomiast dorośli grają do końca września. Ogłoszenie wyników obydwóch drużyn w październiku.

Aktualna tabela z wynikami przedstawia się następująco:

Młodzież:

Dziewczęta         I miejsce Weronika Gotowała 287 pkt reprezentująca PCPR „ Sójki”

II miejsce Natasza Krzesińska 173 pkt reprezentująca PCPR Świnki Halinki

III miejsce Kinga Kujoth 152 pkt reprezentująca  KSK Notrć

Chłopcy              I miejsce Szymon Niedźwiecki  619 pkt reprezentujący ZSP nr 1 (Chemik)

II miejsce Mateusz Czochór 599 pkt reprezentujący SZKOŁĘ RZEMIOSŁA

III miejsce Tomasz Kłos 582 pkt reprezentujący Świetlicę Wiejską z Kruszy Podlotowej (Wojaki)

 

1171 ZSP NR 1 ”CHEMIK”
1034 SZKOŁA RZEMIOSŁA
1010 BANK ZACHODNI WBK
980 ŚWIETLICA KRUSZA PODLOTOWA
696 STOW. „ZIELONA DOLINKA” ŁOJEWO
694 PCPR /”POGROMCY KRĘGLI”
685 PCPR /”MISTRZOWIE”/
683 PCPR /”SÓJKI”/
575 KSK NOTEĆ INOWROCŁAW
457 JAWOR – SŁAWOMIR JAWORSKI
411 ITI POLAND
365 PCPR /”ŚWINKI HALINKI”/
276 ZAKŁAD ENERGETYKI CIEPLNEJ
102 OWDiR /”DRUŻYNA ORŁOWO”/
93 OWDiR /”DRUŻYNA RĄBIN”/

 

 

Dorosłych:

Kobiety:               I miejsce Ewa Kuchcik 457pkt reprezentująca 2-3 HUFIEC PRACY w INOWROCŁAWIU

II miejsce Ilona Gołębiewska 444 pkt reprezentująca 2-3 HUFIEC PRACY w INOWROCŁAWIU

III miejsce  Aleksandra Mazur 400 pkt reprezentująca  Świetlicę Wiejską w  Orłowie

envira-gallery id=”742″]